עיצוב לוגו | חבילות מיתוג | עיצוב גרפי

אתם מפיקים חומרים שיווקיים, מחלקים כרטיסי ביקור בפגישות ועובדים על אתר אינטרנט חדש. הכל מתקדם בקצב יפה אבל לאורך הדרך אתם פתאום מבינים שאין כל קשר עיצובי בין עלון המידע, אתר האינטרנט, דף הפייסבוק וכרטיס הביקור. הניירת המשרדית איננה מזוהה איתכם בשום צורה וגם החוברת שאתם עובדים עליה נראית שונה לחלוטין. סביר להניח שדילגתם על שלב אחד בלבד, אבל על השלב הקריטי ביותר – מיתוג העסק. עיצוב לוגו הוא נושא שמחייב כל עסק שרוצה להיות מזוהה עם שפה שיווקית ועיצובית מסוימת בהחלט זקוק לחבילת מיתוג, שכוללת גם לוגו וגם עיצוב ייחודי לכל הניירת ולכל הפלטפורמות השיווקיות הקיימות, כולל את אלו הדיגיטליות.

הניירת המשרדית החדשה שלכם

עיצוב ניירת משרדית בהתאם לחבילת מיתוג כללית הוא מצרך נדרש לכל בית עסק. למעשה, לאחר שאתם בוחרים את הלוגו החדש שלכם, זה שמתאים למטרות וליעדים העסקיים שהצבתם ופונה לקהל היעד, הגיע הזמן לדאוג לכל השאר. סטודיו לעיצוב גרפי אשר ילווה אתכם לאורך התהליך כולו, הוא גם זה שידאג לעיצוב לוגו לעסק, אבל גם זה שיטפל בכל הנושאים האחרים הנכללים תחת מיתוג עסקי. כרטיסי ביקור, נייר מכתבים, פולדרים ואפילו פתקיות מזכר – כל אחד מאלה יכול לשאת בגאווה את הלוגו שלכם ולהיות מזוהה אתכם, ועם ערכי העסק שלכם.

עיצוב גרפי והדפסה איכותית

שני צעדים נדרשים במסגרת הפקת חבילות מיתוג עבור העסק שלכם. הצעד הראשון הוא עיצוב גרפי של לוגו, ניירת משרדית וכל אלמנט אחר שיידרש לכם, לרבות עלוני מידע, מודעות פרסום וחוברות שיווקיות. כל אלה יעוצבו, כמובן, ברוח השפה השיווקית שהגדרתם. הצעד השני הוא ההדפסה, והיא חשובה ביותר. המעצב שלכם יכול ליצור עבורכם פלייר מרשים או כרטיס ביקור מיוחד, אבל הדפסה באיכות ירודה תפגע בתוצר הסופי, וגם העיצוב המרשים ביותר ילך לאיבוד. כפי שאתם משקיעים זמן ניכר בבחירת מעצב גרפי מקצועי, מנוסה ואיכותי – כך אתם צריכים להשקיע בבחירת בית הדפוס, על פי אותם קריטריונים בדיוק. ההשקעה תשתלם לכם בטווח הארוך והיא תעזור לכם ליצור רושם טוב בקרב הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים.