מדבקות קיר

דילמה גדולה מלווה זוגות שמצפים ללידת הבן או הבת כשהם צריכים להתכונן לרגע הגדול ולהכין את חדר השינה לכבודו. בחירות הקשורות לריהוט, לעריסה ואפילו לעגלה הן יחסית פשוטות ככל שיש להורים לעתיד מושג טוב לגבי מה נחשב לאיכותי יותר ופחות, מה יהיה נוח יותר עבורם ומה התקציב העומד לרשותם. עם זאת, הבעיה הגדולה מתחילה כשנכנסים אל החדר ומתחילים לתכנן את העיצוב הכללי שלו, ובעיקר – מה יהיה צבע הקיר ואילו עיטורים יהיו עליו. לצד ההצעות הקלאסיות (ורוד וכחול) עולים בשנים האחרונות כיוונים נוספים ושונים לחלוטין, והורים בוחרים בצבעים שונים לחדר הילדים. עם זאת, יש נושא אחד עליו עד היום אין עוררין – מדבקות קיר לחדרי ילדים הן תוספת יפהפייה שקשה לוותר עליה.

פסטיבל של צבעים ואיורים

מדבקות קיר לילדים הן דרך מיוחדת לשדרג את חדר הילדים ולהפוך אותו לחגיגה צבעונית. מאחר והחדר הזה יהפוך לחשוב ביותר בבית, וזהו המקום שבו יעביר התינוק את לילותיו הראשונים, אין ספק שבחירת הצבעים והציורים היא חשובה מאוד והיא תשפיע רבות גם על האווירה הכללית. זו בדיוק הסיבה לכך שהורים רבים בוחרים בכל זאת בצבעים רכים יחסית ובציורים של עצים ופרחים, חיות או עננים. השימוש באלמנטים חמים כאלה משרה על החדר כולו אווירה נעימה מאוד, שקטה וחמימה, בדיוק האווירה שכולנו רוצים שהילדים שלנו יגדלו בה.

פרטים טכניים שחשוב לבדוק

רגע לפני שאתם ניגשים לבית הדפוס כדי להפיק מדבקות קיר מעוצבות, עצרו ובדקו מה מידות הקיר שעליו תרצו להדביק את העיצוב המיוחד. אם אתם מתכוונים להדפיס גם מדבקה עם שמו של הילד, החליטו מראש מה יהיה צבעו ובאיזה גודל תרצו אותו והשתדלו להיות מדויקים בבחירת המיקום כדי שלא תתחרטו רגע לאחר שהמדבקה תתמקם ותתקשו להסירה. הקפידו גם לבחור בבית דפוס שיכול לספק מדבקות ברמה גבוהה מאוד כדי שיחזיקו מעמד לאורך זמן וישמרו על צבען החד והיפה, ועל האיכות והדיוק. זכרו שזה המקום שבו יתחיל ילדכם את חייו, השקיעו מחשבה ותכנון ביצירת חלל נעים וחמים עבורו.